2013 Formaları: SKY

Team SKY’ın 2012 yılını anlatmaya herhalde gerek yok. Tour de France’ta Wiggins ve Froome ile 1-2 yaptıktan sonra iyice zirveye çıktılar. Mark Cavendish yeterince kendisine fırsat yaratılamayacağını anlayınca sene sonunda Omega Pharma Quick-Step’e geçti ve SKY yeni transferleriyle (Cataldo, Kiryienka, Dombrowski, Tiernan-Locke) tam bir genel klasman takımı haline geldi.

Olimpiyat oyunlarının da geride kalmasıyla, pist bisikletine konsantre olan bisikletçiler de tamamen yola odaklandılar. Bu sene SKY’ın “kadro derinliği” geçen seneden de iyi. Bakalım SKY 3 büyük turu da kazanabilecek mi? (Bence biraz zor)

Formalardaki tasarım değişikliği hemen göze çarpıyor. Zaten forma üreticisi de değişti ve Rapha oldu. Standart forma daha sade olamazdı herhalde. Simsiyah bir arka plan üzerine beyaz sky logoları ve sol kolda mavi bant.

Boasson Hagen’ın Norveç Ulusal Şampiyonluk mayosu da, 2013 pelotonu içinde en çok beğendiğim mayo. Henüz siparişe açılmış değil ama açılınca galiba dayanamayıp sipariş verebilirim.

SKY, Tour Down Under 2013’te

2012 Britanya Ulusal Yol Şampiyonu Ian Stannard ve Luke Rowe

Edvald Boasson Hagen, bir bayan hayranından hediye almış

Kaynaklar:

[1] http://www.teamsky.com/
[2] https://www.facebook.com/TeamSky
[3] https://twitter.com/TeamSky
[4] https://twitter.com/hzubeldia

Sayfanın oluşturulma tarihi: 03 Şubat 2013
Sayfanın son güncellenme tarihi: 03 Şubat 2013

This article has 2 comments

  1. Pingback: 2014 Formaları: SKY : Bisiklet Sporu

  2. Dotty Reply

    is where you engage your customer by painting a picture of the wonderful exncriepee your product or service gives them. This is where it really comes in handy to know your product inside out because you’re going to

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir