Bizimle iletişime geçmek için birçok farklı seçeneğiniz var:

 1. Site üzerindeki yazılara yorum bırakarak
 2. Twitter hesabımız üzerinden
 3. Facebook hesabımız üzerinden Bisiklet Sporu
 4. En basitinden bir e-posta göndererek [buyruk at bisikletsporu nokta com]
 5. Yorumunu hemen bu sayfa üzerinden iletmek istiyorsan da aşağıdaki iletişim formumuzu kullanarak (geçici olarak kullanım dışı)

Yazılardan hemen haberdar olabilmek için e-mail üyeliği:

Lütfen e-mail adresinizi giriniz:

Altyapı: FeedBurner

Ya da direk olarak bu linke tıklayıp aynı formu FeedBurner sitesi üzerinden de doldurabilirsiniz. Sadece yeni yazı yayınlanınca mail alacaksınız, onun dışında başka bir mail gönderilmeyecek. Endişeniz olmasın. :)


 

 

This article has 2 comments

 1. Engin Guller Reply

  Geçtiğimiz yıllarda tesadüf eseri Bağdat Caddesine gittiğim bir gün bisiklet yarışı için yolların kapatıldığını görmüştüm. Şehir içinden geçtiği için bu tarz organizasyonları ulaşım izlemesi kolay olıuyor. Bu tarz yarışlar hakkında bizi bilgilendirirseniz seviniriz.

  • buyruk Reply

   Her sene (genelde Nisan ayında) Türkiye Turu, İstanbul’a uğrar. Parkuru da Sultanahmet’ten başlayıp 1. köprü üzerinden Bağdat Caddesi’dir. Bağdat Caddesi’nde 7/8 tur atıldığı için yol kenarından izleme keyfi üst seviyededir. 2013’te de yarış, 28 Nisan’da Bağdat Caddesi’nden geçecek. Detaylı bilgiyi resmi siteden edinebilirsiniz. http://www.tourofturkey.org/2013/stage/istanbul_istanbul

   Zaman yaklaşınca siteden yine yazılarla veya podcast aracılığıyla tekrardan haber veririz zaten, siz yeter ki izlemek isteyin. :)

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir