Arkadaşlar bu bölümle beraber söyleşilerimize başlamış olduk. Yani yarışlarla ilgili konuşmaktan ziyade konuğumuzu tanımaya çalışıp kendisine ilgi alanları dahilinde sorular yönelterek tecrübelerinden faydalanmaya çalıştık. :) Bu bölümdeki konuğumuz Göksen Çınar’dı. Kendisine tekrar çok teşekkürler, 12 saatten fazla süren mesaisinden sonra 2 saat de akşam laptop karşısında bir dayanıklılık antrenmanı yaptı ve bizleri bilgilendirdi.

goksen cinar kalmar

Birkaç gündür Twitter üzerinden duyurduğumuz gibi söyleşimizi Youtube üzerinden canlı yayınladık. Birkaç bölümdür podcast’imizi canlı yayınlıyorduk ama UStream’i kullanmıştık. Sonunda gerekli teknik gereklilikleri yerine getirip Youtube’a terfi ettik. Sanırım hem ses kalitesi hem de takip kolaylığı açısından dinleyen arkadaşlarımıza daha uygun bir ortam hazırlayabilmiş olduk. Bana ulaşan geribildirimler de bu şekildeydi zaten. Buradan bizi dinleyen tüm arkadaşlara, özellikle de akşamlarından önemli bir süreyi ayırıp bize canlı olarak katılanlara teşekkürler.

Burada şimdi Göksen’i tanıtmaya çalışmam çok kolay olmayacak, o nedenle birkaç anahtar kelime yazayım, devamını podcast’te siz dinleyin. Retül Bike Fit, Triatlon, Ironman, Yüzme, Koşu, Bisiklet, Antrenör, Özel Antrenman, Kürek…

Gerçekten de bu konuların hepsine, hatta bazılarına ciddi şekilde detaylı olarak değindik. Eğer bu konulara sizin de merakınız varsa, gelin bir dinleyin.

Kayıt 122 dakika. Ses dosyasını indirmek için link.
Apple iTunes üzerinden dinlemek gibi bir tercihiz var ise – iTunes link
Direk olarak sayfa üzerinden dinlemek için ise:

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir