2015 Formaları: Movistar

Forma anlamında pelotonun en istikrarlı takımlarının başında geliyor Movistar. Geçen senelerdeki değerlendirme yazılarında yazdığım gibi formalarını seviyorum (her ne kadar karanlık pelotonun öncülerinden olsalar da). Formanın laciverti oldukça güzel bir tonda. Zaten tek ana sponsorlu olmanın avantajını onlar da sonuna kadar kullanıyor. Formalarında sadece belli başlı yerlerde Movistar yazdığını görüyoruz.

Bunun dışında bisiklet tedarikçisi Canyon ve forma üreticisi Endura haricinde formada başka bir logo da bulunmuyor.

2015 forması, 2014 formasıyla çok benzer, sadece geçen sene boğazda ve kolların sonunda bulunan yeşil şeritler kaldırılmış.

Fotoğraflara geçmeden Movistar’ın internet sitesini takdire şayan bulduğumu belirtmem lazım. Birçok fotoğrafa ve takımla ilgili habere erişebiliyorsunuz. Hatta basın kitapçığı diye bir .pdf de hazırlamışlar. Takımla ve bisikletçilerle ilgili detayları içeriyor. İlgilenenler için link. Yalnız sitelerindeki fotoğrafları nedense sadece bakabilmemiz için koymuşlar, indirebilmek için biraz takla atmak gerekiyor ama sizin için birkaç tanesini aşağıya ekledim.

pre_041
pre_042
Her zaman olduğu gibi takımın iki liderine de mikrofon uzatılmış. Valverde 2014’te WorldTour’u, Quintana da Giro’yu kazanmıştı. Daha ne olsun diyesi geliyor insanın. Ama belli olmaz, bakarsınız 2015 sonunda Tour’u kazanmışlardı diye yazıyor olabilirim.

pre_043
team launch

Yukarıdaki fotoğrafların yüksek çözünürlüklü versiyonları için üzerine tıklamanız yeterli. Movistar’a teşekkür edelim, gayet güzel fotoğraflar yüklemişler sitelerine.

full team photo
28 kişilik Lotto Soudal 2015 kadrosu.

Takımın 2014 formalarını merak ediyorsanız, 2014 Formaları: Movistar
2013 formaları içinse, 2013 Formaları: Movistar

Kaynaklar

  • http://www.movistarteam.com/multimedia
  • http://www.procyclingstats.com/team/Movistar_Team_2015

Sayfanın oluşturulma tarihi: 09 Şubat 2015
Sayfanın son güncellenme tarihi: 09 Şubat 2015

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir